+48 (17) 277 31 03

ALSTON sp. j.

Mateusz Mróz, Mirosław Ptaszek 
Lutcza 619, 38-112 Lutcza
NIP: 819-160-52-72
REGON: 180191196

O NAS

Fima Alston istnieje na rynku od 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lutcza woj. podkarpackie około 35 km od Rzeszowa. W miejscowości Lutcza posiadamy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszynowy, który stale rozbudowujemy aby sprostać najbardziej wymagającym klientom oraz zaspokajać ich potrzeby. W ramach stałych tras, nasze samochody dostawcze obsługują ponad 1000 zadowolonych partnerów handlowych. Wolumen klientów stale się powiększa w wyniku działań naszych przedstawicieli handlowych, którzy chętnie i fachowo przedstawią naszą ofertę produktową u Państwa w firmie. Zajmujemy się produkcją parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Głównym przedmiotem naszej działalności
jest obróbka komponentów kamiennych tzw. konglomeratów marmurowych oraz marmuru. W ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z wysokiej jakości konglomeratów marmurowych pochodzących z Włoch, parapety z wysokogatunkowego PCV, parapety zewnętrzne stalowe i aluminiowe oraz akcesoria. Nasze produkty posiadają wszystkie, niezbędne atesty i certyfikaty.

WŁASNA FLOTA

SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Posiadamy własną, nowoczesną flotę samochodów dostawczych, dzięki której gwarantujemy dostawy do naszych klientów na czas i na najwyższym poziomie.
Od wielu lat naszym hasłem, którym się kierujemy w rozwijaniu działalności oraz sprostaniu oczekiwaniom klientów jest „jakość i elegancja”, te dwa słowa w pełni oddają obraz naszej firmy.