+48 (17) 277 31 03

ALSTON sp. j.

Mateusz Mróz, Mirosław Ptaszek
Lutcza 619, 38-112 Lutcza
NIP: 819-160-52-72
REGON: 180191196

Praca w Alston - najnowsze oferty pracy, dołącz do zespołu...

Praca w Alston

Mamy świadomość, że sukces naszych przedsięwzięć zależy w głównej mierze od ludzi, którzy w nich uczestniczą, dlatego też staramy się
zapewnić im takie warunki pracy, dzięki którym mają szansę z pasją wykonywać swoja pracę i poczuć satysfakcję z jej efektów.
W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży oraz ciągłemu notowaniu przyrostu produkcji, zarząd naszej firmy podjął decyzję o zwiększeniu
zatrudniania na stanowiskach produkcyjnych. Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji – dołącz do naszej
ekipy. Jeśli chcesz pracować i dobrze zarabiać, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń tel. (17) 277 31 03.

Jak przesłać aplikację?

Zainteresowany/a pracą w firmie Alston S.C? Prześlij nam swoją aplikację, w której powinny znajdować się informacje dotyczące: wykształcenia,
kwalifikacji, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, predyspozycji, oczekiwań dotyczących charakteru pracy i płacy. Nie zapomnij
o numerze telefonu kontaktowego lub adresie e-mail. Aplikacje prześlij pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną na adres: praca@alston.net.pl.

Uwaga!

Umieszczenie oferty w naszej bazie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Administratorem bazy danych i jedynym odbiorcą informacji w niej zawartych jest firma:
Alston S.C.
Lutcza 615, 38-112 Lutcza
NIP: 8191605272, Regon: 180191196
Ustawa o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z 1997r.)

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych do utworzenia drugiej zmiany.
Praca w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00 - 14.00-22.00

Najnowsze oferty pracy

Stanowisko: pracownik produkcyjno - magazynowy, wolne etaty: 5

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:
- przygotowanie stanowiska do pracy
- dostarczanie materiału na linię produkcyjną
- wykonanie prac mechanicznych według określonej procedury (obróbka kamienia)
- dbanie o prawidłową eksploatację maszyn
- utrzymywanie porządku w przydzielonym obszarze
- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe – mile widzane ,
- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie – obojętnie w jakiej branży,
- dyspozycyjność do pracy zmianowej, od poniedziałku do piątku ,
- wykształcenie minimum zawodowe,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- punktualność, dokładność.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca w systemie zmianowym,
- szkolenie stanowiskowe – nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, wszystkiego Cię nauczymy,
- dla najlepszych, możliwość awansu zawodowego oraz umowa na czas nieokreślony.

Stanowisko: pilarz, wolne etaty: 3

- dostarczanie materiału na linię produkcyjną – piła,
- wykonanie prac mechanicznych według określonej procedury (formatowanie, cięcie)

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe – mile widzane,
- doświadczenie w pracy na stanowisku pilarz w obróbce kamienia,

Oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe

Nie widzisz oferty dla siebie?
To nic!

Prześlij nam swoją aplikację z w/w informacjami oraz stanowisku na jakim się widzisz. W procesie tworzenia nowych struktur w naszej firmie Twoja aplikacja zostanie wzięta pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.